Nie dość, że treningi stają się coraz bardziej wyczerpujące (musimy się odpowiednio przygotować na odparcie ataku Francuzek :P), to jeszcze staramy się jak najbardziej wypromować naszą Drużynę i ideę futbolu amerykańskiego w kobiecym wykonaniu. Do tego dochodzi pojawienie się w sieci naszego projektu pt. „Ubierz Syrenę – futbolistki marzą o strojach” i lekkie napięcie spowodowane trzymaniem kciuków za jego powodzenie!!


W ostatnim czasie mamy pod dostatkiem zarówno wyzwań, jak i stresujących momentów – a do 10 maja coraz bliżej… Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że odczuwany przez nas stres może wzrosnąć, co potencjalnie może się odbić na naszej efektywności oraz relacjach wewnątrz Drużyny. Z racji tego, że nie chcemy, by cokolwiek zakłóciło nam odczuwanie pełni radości wynikającej z pierwszego „bojowego” wyjścia na boisko, nasze wojownicze natury kazały nam poszukać rozwiązania tej sytuacji.

Miałyśmy mnóstwo szczęścia i bardzo szybko udało nam się spotkać wspaniałą, pełną pasji i pozytywnej energii, a także – co najważniejsze – posiadającą szeroką wiedzę oraz umiejętności panią psycholog, coacha i trenera – Annę Malarz, która postanowiła nas wspomóc w rozwoju wewnętrznym. Niezmiernie ważne dla nas jest to, że p. Anna niedawno współpracowała z jedną z pierwszoligowych drużyn futbolu amerykańskiego, więc problematyka związana z uprawianym przez nas sportem nie jest Jej obca.

Spotkanie z pierwszą grupą zawodniczek będzie miało miejsce już w najbliższą niedzielę, więc trzymajcie za nas kciuki!!* 😀 Kolejne warsztaty odbywać się będą cyklicznie, co 2 tygodnie, a na zakończenie czeka nas wspólne, drużynowe spotkanie integrujące i podsumowujące naszą pracę.

W imieniu całej Drużyny, chciałam podziękować w/w Centrum za niezwykłą przychylność oraz udostępnienie sali na nasze zajęcia. 🙂

CDZ

*Warsztaty odbędą się w siedzibie Centrum Doradztwa i Szkoleń Homo Creatore, z którym Pani Anna współpracuje.