Chcemy się z Wami podzielić niesamowitą nowiną, dzięki której uśmiech nie znika z naszych twarzy od kilku dni! Otóż: część naszej Drużyny, a dokładniej jej liniowa część, w najbliższy piątek udaje się na szkolenie LINEMEN CAMP – obóz szkoleniowy dla zawodników liniowych OL i DL (szczegóły: tutaj).

Wyjazd organizowany jest przez firmę Sport Up (szczegóły), której misją jest „wzniesienie polskiego sportu na wyższy poziom”. Niezależnie od szczytnych i słusznych celów organizatora, mamy nadzieję, że podczas najbliższego weekendu nie będziemy zbyt często i wysoko „latać”, ponieważ linia z założenia powinna trzymać się blisko ziemi.

Podczas szkolenia nasze zawodniczki będą miały przyjemność trenować pod okiem doświadczonych i skutecznych trenerów znających się na tematyce liniowej od podszewki: Jacka Walluscha (linia defensywna) oraz Pawła Kaźmierczaka (linia ofensywna). Dziewczyny czeka wiele godzin wyczerpujących treningów. Zmagania zostaną uwiecznione na fotografiach i nagraniach wideo – po powrocie i selekcji „ładniejszych” ujęć, chętnie udostępnimy Wam dokumentację naszych heroicznych wyczynów.