Nareszcie zwycięstwo!- mecz z Windstorms Jicin 10.10.2020

Nasz pierwszy mecz po miesięcznej przerwie w Warszawie- bardzo cieszyłyśmy się, że znowu możemy zagrać przed własną publicznością, zwłaszcza że pogoda dopisała i nie musiałyśmy martwić się, że nasi kibice zmarzną ?

Ten mecz także przez długi czas pozostawał niepewny w związku z pandemią COVID-19. Na szczęście naszym rywalkom udało się do nas dotrzeć, choć w okrojonym składzie- udało się dosłownie w ostatniej chwili, bo już 2 dni później wydarzenia sportowe w Czechach zostały zakazane na dwa tygodnie.

Pierwsze punkty dla Syren zdobyła zawodniczka defensywna- Aleksandra Łukasiewicz, której udało się przechwycić piłkę podawaną przez rywalki. Co więcej powtórzyła ten wyczyn i w całym meczu zdobyła dla naszej drużyny aż 12 punktów! Nasz ofens pod przywództwem Joli Sampławskiej także popisał się wieloma świetnymi akcjami punktowymi, a swoje pierwsze przyłożenie zdobyła nasza rookie Laura Adamczyk. Mecz był świetnym przykładem gry drużynowej, panowała bardzo dobra atmosfera i na pewno będziemy go długo wspominać!

Po meczu miałyśmy okazję wspólnie świętować już 8me urodziny Warsaw Sirens ?

Zapraszamy do obejrzenia najważniejszych akcji meczu na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=GLr2apDr9zE

Przyłożenia dla Syren zdobyły:

6:0 – Aleksandra Łukasiewicz, 63y interception return (kick neúspěšný); 7:53

14:0 – Magdalena Lonc, 4y pass od Jolanta Sampławska (Magdalena Lonc 2pt pass od Jolanta Sampławska)

20:6 – Magdalena Lonc, 52y pass od Jolanta Sampławska

26:6 – Aleksandra Łukasiewicz, 32y interception return

34:19 – Laura Adamczyk, 1y run (Ewa Staniewska 2pt pass od Jolanta Sampławska); 6:54

42:25 – Aleksandra Walczyńska, 8y run (Katarzyna Dziklińska 2pt pass od Aleksandra Walczyńska); 3:32

48:25 – Ewa Staniewska, 4y run