Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/warsaw/domains/warsawsirens.pl/public_html/wp-content/themes/conquerors/conquerors/theme-specific/theme.tags.php on line 427

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/warsaw/domains/warsawsirens.pl/public_html/wp-content/themes/conquerors/conquerors/theme-specific/theme.tags.php on line 439

Głosuj na projekt realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego „Wielofunkcyjny stadion na Ursynowie”. Projekt został zgłoszony w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2015. Projekt zakłada budowę wielofunkcyjnego trawiastego boiska sportowego dla dyscyplin niemasowych (alternatywnych) oraz toru żużlowego dookoła boiska w rejonie Wzgórza Trzech Szczytów na Ursynowie. Obiekt pozwoli na uprawianie m.in.: lacrosse, futbolu amerykańskiego, piłki nożnej oraz hokeja na trawie.

GŁOSOWANIE

Od 20 do 30 czerwca 2014 roku każdy osoba związana z Warszawą – bez względu na wiek i dzielnicę zamieszkania – będzie mogła zagłosować na ten projekt. Głosowanie odbywać się będzie w trzech formach – głosowanie przez Internet, głosowanie za pomocą kart w urzędach dzielnicy oraz głosowanie przy użyciu poczty tradycyjnej. Najbardziej popularną i najprostszą będzie zapewne forma internetowa i do niej właśnie zachęcamy.

JAK GŁOSOWAĆ PRZEZ INTERNET?

Aby zagłosować przez Internet na ten projekt należy w dniach 20-30 czerwca wejść na stronę internetową http://twojbudzet.um.warszawa.pl/glosowanie/. Następnie wybierz dzielnicę – w tym wypadku Ursynów. Na drugiej stronie listy pod numerem 23 umieszczony został nasz projekt. Teraz kliknij w kratkę po prawej stronie – to oznacza oddanie głosu i przejdź dalej. Na następnej stronie wypełniamy dane: PESEL, imię, nazwisko, e-mail, adres zamieszkania (koniecznie adres warszawski, przy czym nie trzeba być zameldowanym w Warszawie). Na podany przez Ciebie adres e-mail przesłany został link potwierdzający Twój głos. Pamiętaj, aby go otworzyć i potwierdzić swój głos najpóźniej do 30 czerwca do godziny 23:59:59. UWAGA! Jeżeli nie potwierdzisz głosu, zostanie on uznany za nieważny!

Głosować mogą tylko mieszkańcy Warszawy! Każdy mieszkaniec Warszawy może oddać głos tylko raz! Jeżeli zagłosujesz więcej niż jeden raz (np. przez Internet i papierowo), wtedy wszystkie Twoje głosy będą nieważne.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 15 lipca 2014 roku. Faza realizacji zwycięskich projektów została przewidziana na 2015 rok.

WS_Approved