Kiedy ogłosiłyśmy, że dołączamy do Ligi Czeskiej i rozpoczęłyśmy nasza zrzutke, mieliście pewność, że zagramy w finale? Tego nie wiemy… Ale wiemy, że w nas uwierzyliście. Drodzy Kibice, nasi przyjaciele i nasze rodziny – uwierzyliście w to, że nadszedł dla Warsaw Sirens odpowiedni czas na udział w prawdziwych, regularnych rozgrywkach. Jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczne, za każdy like, każdy komentarz, miłe słowo… Za wasz cudowny doping na meczach, za to że cieszyliście się z naszych wygranych i wspieraliście nas po przegranych meczach. Jesteśmy Wam wdzięczne za każdą złotówkę, która przelaliście na nasze konto. Bez Waszej pomocy i waszego wsparcia Warszawskie Syreny nie zdobyłyby vice mistrzostwa Ligi. Dziękujemy Wam za to, że w nas uwierzyliście.

Wiemy, że Was nie zawiodłyśmy. Każda z nas dała z siebie wszystko. Żadna z nas nie odpuściła nawet na chwilę i w każdym meczu walczyłyśmy do końca. Wiemy, że udowodniłyśmy, że było warto. Wiemy że pokazałyśmy, że jesteśmy dobre w tym co robimy. I że możemy więcej.

Był to dla nas także czas nawiązania nowych znajomości i odnowienia tych starych z zawodniczkami z Czech. Brno Amazons, Prague Harpies, Black Cats – dziewczyny dziękujemy za każdy mecz, za wspaniałą atmosferę, za to że zgodziłyście się przyjeżdżać do Warszawy i za to, że możemy się wszystkie nawzajem inspirować.

To był dla nas wszystkich ogromnie intensywny ale wspaniały czas. A teraz bogatsze o nowe doświadczenia i wiedzę, zaczynamy powoli myśleć o tym co czeka na nas w kolejnym sezonie. Cel na najbliższy czas? Znaleźć sponsora 🙂 ale jeżeli chcielibyście ten ostatni raz w tym sezonie nas wesprzeć, to nasza zbiórka jest nadal aktywna.

Dziękujemy Wam ogromnie za te kilka miesięcy.